Opis dnia po angielsku

Przykład opisu codziennego dnia po angielsku

My usual day starts at 7 AM, when I get up and rush to my bathroom to take a shower and clean my teeth. I do not usually eat breakfast early on, thus I take a sandwich or two to the school and eat them as the day goes by.

At 8AM, I am already at my school, and it is also when all the lessons begin. It takes six to eight hours to finish the school, and now the fun part begins.

Once I am back at home, I eat dinner and text my friends with a question as to what to do next. If one answers me with a specific offering, we are set to hang out at about 5PM, and if noone does, I will workout at my local gym.

Once I am back at home once again, I browse the web and do all the homework I was assigned to do a few hours earlier in the day.

When everything is done, I will go to my bed at 11PM and hopefully fall asleep as fast as possible.
 

Opis wakacji po angielsku

Jak napisać opis po angielsku?

Lista opisów po angielsku

 

Póki co mamy tylko jeden opis dnia po angielsku :) Jeśli chcesz stworzyć własny przykład swojego dnia po angielsku, napisz go w komentarzu, a my umieścimy go na stronie wraz z Twoim imieniem. Z góry dzięki :)

Opis dnia po angielsku
średnia: 4.3 z 4 głosów

Jeden komentarz do “Opis dnia po angielsku

  1. Mój dzień jest normalny , wstaję o godzinie 6.30 . Idę do łazienki się umyć potem idę się ubrać , idę na autobus o godzinie 8 zaczynam lekcje wracam ze szkoły o 14.30 przebieram się , jem obiad idę oglądać telewizję , potem idę odrobić lekcje , jak mam mało zadane idę na spacer , o godzinie 20 idę sie kąpać , potem włączam komputer . ok 23 idę spać .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *