Życzenia po angielsku

Życzenia świąteczne, bożonarodzeniowe, noworoczne, walentynkowe, wielkanocne, urodzinowe, imieninowe oraz ślubne po angielsku.

W ciągu roku jest wiele okazji, aby składać sobie życzenia. Zazwyczaj są to życzenia świąteczne, na Boże Narodzenie, Walentynki lub na Wielkanoc, lub okazyjne, czyli życzenia z okazji urodzin, imienin, ślubu lub jego rocznicy. Można również składać życzenia bez okazji(albo z innej okazji), mówiąc po prostu „Best wishes” – „Wszystkiego najlepszego”. Oprócz życzeń często bywa też że trzeba złożyć kondolencje komuś kto stracił kogoś bliskiego. Poniżej znajdziecie przykładowe życzenia po angielsku, które można składać przy różnych okazjach. Pierwsze dwie strony zawierają życzenia w formie krótkich zdań, a kolejne w formie wierszyków które najlepiej nadają się na kartki urodzinowe po angielsku.

 

Życzenia urodzinowe po angielsku

 

Życzenia imieninowe po angielsku

 

Życzenia bożonarodzeniowe po angielsku

 

Życzenia noworoczne po angielsku

 

Życzenia walentynkowe po angielsku

 

Życzenia wielkanocne po angielsku

 

Życzenia ślubne po angielsku

 

Kondolencje po angielsku

 

Jeśli masz jeszcze jakieś propozycje życzeń po angielsku, napisz je w komentarzu, a my postaramy się umieścić je na stronie ;)

Ocena: 1.5/5 (liczba głosów:2)

4 komentarze

    1. Happy Ladies day! You deserve to be happy today so enjoy your day to the fullest. – Szczęśliwego dnia kobiet! Zasługujesz by być szczęśliwa dzisiaj więc ciesz się tym dniem jak najmocniej.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *